Sprzedaż mieszkań - Wzgórze Moniuszki

ul. Stanisława Moniuszki 19 w Kościerzynie

30
kwietnia

Budynek Moniuszki 19 jest kontynuacją inwestycji Wzgórze Moniuszki II. Kameralny budynek, zlokalizowany przy ulicy Stanisława Moniuszki 19 w Kościerzynie. To miejsce dla osób ceniących sobie prywatność, bezpieczeństwo, spokojny charakter mieszkania w otoczeniu przyrody, w cichej części miasta nieodległej od jego centrum, zaledwie 400 metrów od ściany lasu.

W trzypiętrowym budynku proponujemy 56 lokali mieszkalnych. Wśród nich będą mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od około 33 do nawet 68 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Do mieszkań przynależą przeszklone balkony, tarasy oraz zaaranżowane ogródki w mieszkaniach parterowych.

Jest to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, walorów naturalnych, a zarazem mnogości atrakcji sezonowych. Region Kaszubski, w którym realizowane jest kameralne osiedle Wzgórze Moniuszki II, słynie z regionalnej agroturystyki; cichych malowniczych jezior, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu; licznych rezerwatów przyrody i Parków Krajobrazowych idealnych na rodzinne spacery, a dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe oraz liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe.

Generalny Wykonawca

Realizacja inwestycji
budowlanych.

OfertaKontakt

Sprawdź oddział

Transport i Spedycja

Transport krajowy,
oraz międzynarodowy.

OfertaKontakt

Sprawdź oddział

Market Narzędziowy

Sprzedaż, dystrybucja, serwis
renomowanych marek.

OfertaKontakt
Sprawdź oddział

Sprzedaż Mieszkań

Nowe mieszkania,
standard deweloperski.

OfertaKontakt
Sprawdź oddział

Formularz Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a nasz sekretariat skontaktuje się z Tobą.

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń, a nasz sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 58 680 19 31

Adres siedziby

ul. Składowa 3
83-400, Kościerzyna